Skip Navigation or Skip to Content
Titulka   >  Spravodajstvo
publikované: 14.05.2024 - 08:12  //  aktualizácia: 14.05.2024 - 08:50  //  zobrazené: 356

Zapojte sa do kampane Do práce na bicykli

V týchto dňoch prebieha na Slovensku registrácia do kampane Do práce na bicykli 2024, do ktorej sa môžete zapojiť napr. ako zamestnanci či zamestnankyne organizácie, pre ktorú pracujete. V súlade s tohtoročným sloganom „Zaži tlkot svojho mesta!“ máte príležitosť prispieť k zlepšeniu ovzdušia, životného prostredia a celkovej kvality života v meste.

Princíp súťaže je jednoduchý – dochádzať počas júna do práce na bicykli, pešo alebo verejnou dopravou, čím človek podporí myšlienku ekologickej, zdravej a finančne výhodnej prepravy do zamestnania. Minulý rok sa v našom meste do súťaže zaregistrovalo 27 tímov (102 ľudí).

BEZPLATNÁ registrácia 2 až 4-členných tímov, ktoré môžete vytvárať podľa vlastného uváženia spolu so spolupracovníčkami a spolupracovníkmi, je možná najneskôr do 7. júna na stránke dopracenabicykli.eu. Súťaže sa môžu zúčastniť aj kolegyne a kolegovia, ktorí pracujú z domu na tzv. home office.

Hoci je súťaž najmä o bicyklovaní, môžu sa do nej zapojiť aj zamestnanci dochádzajúci do práce verejnou dopravou alebo pešo. Tí takisto zabojujú o zaujímavé ceny, zistia, koľko CO2 svojím ekologickým spôsobom dopravy do práce v porovnaní s cestou autom ušetrili, a pomôžu tiež vylepšiť celkové štatistiky spoločnosti a mesta.

Na cestu do práce či z nej môžete využívať aj mestské zdieľané bicykle SenicaBajk.

FOTOGALÉRIA

NOVINKY E-MAILOM

NOVÉ INFORMÁCIE, ČO SA PRIPRAVUJE, ČO SA UDIALO NA VÁŠ E-MAIL, PRIHLÁSTE SA UŽ DNES!