Skip Navigation or Skip to Content
Titulka   >  Kultúra
publikované: 18.12.2013 - 10:17  //  aktualizácia: 11.06.2017 - 19:35  //  zobrazené: 2250

HC Dukla Senica - HC 46 Bardejov 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Góly: 23. Dancsák (Hričina, Hajnik), 47. Hajnik, 49. Hričina (Hajnik, Ščurko)
Počet divákov: 1075

HC Dukla: Marek PEKSA - Peter GULA, Jozef HARING, Martin IVIČIČ, René JAROLÍN, Tomáš MÉRY - Ondrej JANÍK, Jakub SAJDL, Jozef SALAJKA, Michal ŠÚREK, Ľubomír VAŠKOVIČ - Michal KLUKA, Martin MIKOLÁŠEK, Andrej MRÁZIK, Marián REISSMÜLLER, Filip SUROVKA - Viliam DARÁŠ, Dušan KLUČIAR, Vladimír LUKÁČIK,

HC 46: Matúš ANDREANIN - Tomáš HRNKA, Oliver JOKEĽ, Martin KRČULA, Petr LIPINA, Milan TAKÁČ - Martin GAJDOŠ, Ladislav HOPKOVIČ, Tomáš HRIČINA, Ladislav ŠČURKO, Filip VAŠKO - Juraj DANCSÁK, Martin HAJNIK, Vladimír POLAČEK, Dominik ŠIMČÁK, Alexander VALENTÍN - Erik BELUŠÁR, Peter ČESELKA, Ľubomír CHOVAN, Matúš MATIS

Pavel Klečko: Dnes sme podali nevýrazný výkon bez pohybu, bez dôrazu. Súper nás prakticky do ničoho nepustil, bol celý zápas od nás lepší a zaslúžene vyhral. Gratulujem mu k víťazstvu.

Ján Vodila: Dnes sme pricestovali do Senice s cieľom získať tu nejaké body a to sa nám aj podarilo. Hral prvý s druhým o šesť bodov. Po prvej tretine, ktorá skončila 0:0, sme do druhej mali dobrý vstup. Podarilo sa nám ísť do vedenia a aj tento náš gól smeroval k tomu, kam sa bude zápas uberať. Aj keď to naoko nebola pekná tretina, tento gól nám psychicky pomohol. V poslednej tretine sme jasne dominovali, zredukovali sme zostavu zo štyroch útokov na tri. čo bolo vidieť. Kontrolovali sme hru, dobre sme korčuľovali, dali sme aj dva ďalšie góly. Sme radi, že sme tento zápas vyhrali, dokonca na nulu, takže sme spokojní.

zdroj:hc dukla