Skip Navigation or Skip to Content
Titulka   >  Kultúra
publikované: 14.10.2013 - 10:27  //  aktualizácia: 05.06.2017 - 14:59  //  zobrazené: 1494

HC Dukla Senica - HC 46 Bardejov 2:3 (0:1,2:2,0:0)

Góly: 32. Méry (Sajdl,Salajka), 38. Šúrek (Penák,Méry) Počet divákov: 1080 HC Dukla Senica: Peksa (Porubský) – Janík, Šedivý, Reissmuller, Mrázik, Gula, Salajka, Ivičič – Vaškovič, Jarolín, Mikolášek – Penák, Šúrek, Sajdl – Méry, Surovka, Kluka – Daráš, Líška HC 46 Bardejov: Blažíček (Andreanin) – Valentín, Krčula, Kramár, Takáč, Slimák, Poláček, Hopkovič – Gmitter, Belušár, Baláž – Jokeľ, Ščurko, Hričina – Hajník, Dancsák, Vaško – Česelka, Boltun, Zorvan – Chovan Góly a asistencie: 32. Méry (Sajdl, Salajka), 38. Šúrek (Penák, Méry) – 17. Ščurko (Hričina), 35. Ščurko (Baláž, Gmitter), 38. Dancsák (Vaško, Slimák)

Pavel Klečko: Do zápasu sme vstúpili ospalo a prvá tretina patrila hosťom. V druhej tretine sa hra vyrovnala, ale tak, ako sme prehrali prvú, tak sme prehrali aj druhú tretinu. Do tretej tretiny sme šli s tým, že to otočíme, respektíve aspoň dotiahneme na remízu. V tretej tretine sme boli lepším tímom, ale nepodarilo sa nám premeniť nejaké šance a preto sme prehrali. Podali sme dobrý výkon, len nám chýbalo trošku šťastia a pokoja pri zakončení. Ján Vodila: Bol to zápas dobrej úrovne, v ktorom prevládala taktika u obidvoch mužstiev. Bolo množstvo osobných súbojov pri mantineli. Podarilo sa nám ísť do vedenia, čo bolo z nášho pohľadu veľmi dobre. Do druhej tretiny sme nevstúpili nejako extra dobre. Robili sme chyby, po ktorých sa súper dostal do dobrých gólových príležitostí. Tak isto aj z našej strany bolo množstvo pekných kombinácií, ale brankári dnes boli výborní. Odskočili sme aj na dva góly, ale pred koncom druhej tretine sme inkasovali kontaktný gól na 3:2. V poslednej tretine sme sa dostali pod tlak, hlavne ku koncu, kde domáci vyvinuli skutočne enormný tlak. Nás ale podržal brankár a takisto snaha našich hráčov bola enormná. Udržali sme tento výsledok a odvážame si tri body. Sme radi a teší nás, že to takto skončilo.