Skip Navigation or Skip to Content
Titulka   >  Kultúra
publikované: 23.12.2013 - 07:15  //  aktualizácia: 11.06.2017 - 19:34  //  zobrazené: 2884

HC Dukla Senica - HC Topľčany 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Góly: 20. Vaškovič (Jarolín, Ivičič), 33. Méry (Vaškovič, Jarolín), 53. Jarolín (Ivičič, Gula) - 36. Mihálik J. (Drahovský, Kutňanský)

Počet divákov: 1680

HC Dukla: Marek Peksa - Peter Gula, Martin Ivičič, René Jarolín, Tomáš Méry, Ľubomír Vaškovič - Martin Kalináč, Jakub Sajdl, Jozef Salajka, Eduard Šedivý, Michal Šúrek - Ondrej Janík, Dušan Klučiar, Martin Mikolášek, Marián Reissmüller, Filip Surovka - Viliam Daráš, Andrej Mrázik

HC Topoľčany: Jakub Zima - Martin Chylo, Andrej Drahovský, Andrej Kutňanský, Jozef Mihálik, Marek Mihálok - Miloš Bystričan, Dušan Chromý, Libor Káčer, Dávid Košecký, Lukáš Tvrdík - Rastislav Barčák, Ľuboš Dobrý, Adrián Kolník - Ivan Raček, Michal Sluka

Pavel Klečko, HC Dukla Senica: Dnes prišli Topoľčany s veľmi dobrým tímom, hrali zo zabezpečenej obrany a čakali na brejky. S tým sme rátali a všetko sme tomu v našej taktike podriadili. Prvých desať minút z našej strany však bolo ustráchaných, ale potom sme sa dostali do hry. Vytvorili sme si enormný tlak, mali sme počas celého zápasu viditeľnú prevahu s množstvom príležitostí. Výborný výkon podal brankár hostí. Som rád, že sme posledný tohtoročný zápas na domácej pôde a pred domácim publikom vyhrali. Všetkým, ktorí pracujú okolo hokeja, hráčom i všetkým kolegom trénerom v prvej lige prajem všetko dobré a spokojné a šťastné Vianoce.

Djulnear Saliji, HC Topoľčany: Dnes sme do desiatej minúty prvej tretiny ako tak držali krok s domácimi, ale potom nás Senica jednoznačne prevýšila vo všetkých herných činnostiach. Výborne nám zachytal brankár Zima.