Skip Navigation or Skip to Content
Titulka   >  Kultúra
publikované: 30.10.2013 - 06:20  //  aktualizácia: 11.06.2017 - 20:37  //  zobrazené: 1117

HC Dukla Senica - MŠHK Prievidza 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Góly: 1. Kentoš (Daniška)
Počet divákov: 920

Pavel Klečko: V dnešnom zápase sme „umreli na krásu“. Dostali sme gól v 33. sekunde a potom sme počas celých 59 minút zápasu neboli schopní dať gól. Neboli sme dôrazní v zakončení, strely smerovali brankárovi do brucha, do stredu brány, ani veľa roboty nemal, pretože sme ho triafali. Nemôžem povedať, že by hráči nechceli hrať, všetci bojovali do poslednej sekundy, ale jednoducho naša efektivita bola dnes úbohá. Nedali sme gól ani z presilovky, ani zo súvislého tlaku. Išlo nám, len pokiaľ sme sa dostali do šance. Akonáhle bolo treba šancu premeniť, nešlo to. Zhoreli sme na krásu, dúfam, že naposledy. Mrzí ma to kvôli našim divákom.

Jindřich Novotný: Sme samozrejme veľmi radi, že máme body, s ktorými sme popravde vôbec nerátali. Senica je tím, ktorý bojuje o čelo tabuľky. Nestáva sa každý deň, že sa u nej vyhráva a najmä takým výsledkom, keď sme dali jediný gól v prvej minúte. Potom sme veľmi dobre bránili, pokúšali sme sa aj o brejky, ktoré nám ale vôbec nevychádzali. Som veľmi rád, že tím na čele s brankárom Belákom odolal drvivému tlaku domácich, ktorí nevedeli premeniť aj doslova nemožné šance. Musím zložiť poklonu celému tímu, takto sa bojuje o body a takto si to od nich predstavujem aj v ďalších zápasoch.