Skip Navigation or Skip to Content
ŠTVRTOK, JÚN 25, 2026
Titulka   >  Spravodajstvo
publikované: 24.06.2026 - 12:03  //  aktualizácia: 24.06.2026 - 12:11  //  zobrazené: 1335

Primátorská kvapka krvi: Na mestský úrad prišlo 33 darcov

Na Mestskom úrade v Senici sa dnes dopoludnia uskutočnila Primátorská kvapka krvi. Do odberovej miestnosti prišlo celkovo 33 darcov, pričom pre troch z nich to bola ich úplne prvá skúsenosť s darovaním krvi.

Tento odber, ktorý mesto organizuje v spolupráci so Slovenským Červeným krížom, opäť pritiahol aj dlhoročných držiteľov Janského plakiet. Najviac odberov mal dnes na konte Ľubomír Surový, ktorý krv daroval už po 64-krát, a Ľubica Sápiková, pre ktorú to bol 58. odber.

Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí si našli čas a prišli pomôcť, ako aj zdravotníckemu personálu za hladký priebeh celého dopoludnia.

FOTOGALÉRIA

NOVINKY E-MAILOM

NOVÉ INFORMÁCIE, ČO SA PRIPRAVUJE, ČO SA UDIALO NA VÁŠ E-MAIL, PRIHLÁSTE SA UŽ DNES!