Mesto Senica
  • SK
Titulka   >  Podnet pre primátora

Polámané stromy v parku na Lipovej ulici.

Polámané stromy v parku na Lipovej ulici.

02.08.2019 - 16:52

Miriam Madunická

V parku vedla budovy pohostinstva Lipa sa v parku nachádzajú polámané konáre, ktoré ohrozujú tadiaĺ prechádzajúce osoby. Je potrebné odborné ošetrenie stromu a odstránenie konárov.

Oficiálne stanovisko primátora

Podnet bol zaslaný primátorovi. Odpoveď zverejníme na tomto mieste.

NOVINKY E-MAILOM

NOVÉ INFORMÁCIE, ČO SA PRIPRAVUJE, ČO SA UDIALO NA VÁŠ E-MAIL, PRIHLÁSTE SA UŽ DNES!