Mesto Senica
ŠTVRTOK, JÚL 07, 2022
  • SK
Titulka   >  Kultúra
publikované: 20.05.2020 - 16:29  //  aktualizácia: 22.05.2020 - 09:56  //  zobrazené: 781

Buďte s Fifom a Vierkou v klipe

 

Zábavná dvojica Fifo a Vierka si pre Vás pripravila zaujímavú výzvu. Môžete byť súčasťou video klipu ich pesničiek. A zároveň vyhrať zaujímavé odmeny.

Na ich Youtube kanály zverejnili pesničky – karaoke so spevom “Čistíme, čistíme”, “Tlačíme, tlačíme” a “Ťaháme, ťaháme” z CD Fifo, Vierka a začarované prasiatko. K týmto pesničkám pripravujú nové videoklipy.

 

 

Staň sa súčasťou ich klipu

Staňte sa súčasťou ich klipov. Ako? Nahrajte im s rodičmi, kamarátmi alebo s babkou a dedkom ako tancujete a spievate tieto pesničky. Môžete všetky tri alebo iba jednu, či dve z nich. Videá môžete točiť na svoj mobilný telefón v najvyššej kvalite a ak sa dá v čo najlepšom svetle.

Posielať ich môžete na mail: fifoavierka@gmail.comdo predmetu napíšte: klipy

Do správy: musíte napísať ako rodič, či zákonný zástupca detí, že súhlasíte so zverejnením toho videá na internete a použitím do videoklipu. Inak Vaše videá nebudú môcť použiť. Ďalej nezabudnite napísať meno dieťaťa, rodiča – stačí krstné meno a celú adresu pre prípad výhry, či kontaktu s Vami.

Nápadom sa medze nekladú. Fifo a Vierka to nechávajú na Vás. Môžete si vymyslieť hoci akú choreografiu, tanček, či len tak sa jašiť. Samozrejme môžte aj spievať.

NOVINKY E-MAILOM

NOVÉ INFORMÁCIE, ČO SA PRIPRAVUJE, ČO SA UDIALO NA VÁŠ E-MAIL, PRIHLÁSTE SA UŽ DNES!